Žlté slnká na lúke, olejomaľba
Žlté slnká na lúke, olejomaľba

Žlté slnká na lúke, olejomaľba

 Lúka posiata slniečkami, množstvom kvetov, ktoré svietia, hrejú a oživujú zelenú farbu trávy svojou pestrosťou a rozmanitosťou.

Nekonečná inšpirácia  ktorá umožňuje vytvárať fiktívne krajiny a  fixuje stav  a rozpoloženie maliara na plátno. Cez maľbu vám tak umelci  zanechávajú  otlačok svojej duše v zhmotnenej podobe.

Slnko a obloha  to je nekonečný zdroj farieb a zmien. Každú  sekundu sa meniace farby. Hry svetla na oblohe sú v kontraste s pomaly tmavnúcou krajinou dole. Meniaca sa ostrosť  a farba svetla, dáva krajine zvláštnu zamatovú textúru a všetko dostáva plastickosť. Obloha nad hlavou je modrá, ale v diaľke prechádza do farieb zlatej, červenej, tmavo fialovej až nakoniec stmavne a rozžiari sa blikajúcimi bodkami hviezd.

Žlté slnká na lúke, olejomaľba

je obraz na extra tvrdom obojstranne šepsovanom  sololite, rozmery 30 x 40 cm. Vďaka svojej hrúbke, umožňuje vložiť aj do bežne dostupných foto rámov s klipom.

Obraz je ihneď k dispozícii a v prípade vášho vážneho záujmu, vám ho viem poslať okamžite kuriérskou službou priamo domov na vašu adresu.