Pestré ruže – olejomaľba

pestre ruže - olejomaľba
Pestré ruže – olejomaľba

Pestré ruže – olejomaľba :

Obraz je olej na plátne, rozmery 30 x 40 cm. Obraz bol namaľovaný v roku 2017 a použila som techniku nanášania farieb špachtľou na plátno.

Ruže v modrej váze sú si na obraze v mnohom podobné a napriek tomu , je každá z nich iná.  Sú spolu a pritom každá ako keby súťažila s ďalšími o váš pohľad. Sú nežné, jemné, voňavé a svieže, ponúkajú sa, vezmite si ma do rúk, ale dávajte si na mňa pozor, lebo moje tŕne by vás mohli popichať.

Pestré ruže sú pripravené potešiť vás. Tie skutočné iba niekoľko dní, tie namaľované, v každom okamihu.

Obraz Pestré ruže

je pripravený aj na priame zavesenie na stenu. Jeho boky sú namaľované a tak rám nie je nutný, ale odporúčam vložiť ho do vhodného rámu.  Samozrejme, obraz potrebuje byť aj na vhodne osvetlenej stene. Často je treba vyskúšať rôzne miesta, aby ste videli, ktoré svetlo vo vašom dome, mu bude najlepšie vyhovovať. Niekedy umiestnenie obrazu zaberie trochu času, ale odvďačí sa vám to. Obraz získa výraznejšie farby a príjemnejšiu atmosféru.

Obraz je k dispozícii a v prípade vášho vážneho záujmu, vám ho viem poslať okamžite kuriérskou službou priamo domov bez rizika poškodenia.